Ovdje su svi klasični horor filmovi TCM emitirat će se (besplatno u komercijalnoj prodaji) tijekom listopada

Ovdje su svi klasični horor filmovi TCM emitirat će se (besplatno u komercijalnoj prodaji) tijekom listopada

Dobro je vidjeti kako neki klasični filmovi dobivaju malo ljubavi. Ove godine Turner Classic Movies prikazivat će starinske horor filmove cijeli mjesec, a za razliku od drugih mreža, TCM emitira filmove besplatno. Ako poznajete nekoga kome treba dobro obrazovanje iz povijesti horor filmova, recite mu da se prilagodi.


Nedjelja 10/1

Drakula

20:00 Drakula (1931)
21:30 Drakulina kći (1936)
23:00 Sin Drakule (1943.)

Ponedjeljak 10/2

00:30 Nosferatu (1922)

Utorak 10/3

20:00 Frankenstein (1931)
21:30 nevjesta Frankensteina (1935)
23:00 Mumija (1932)


Srijeda 10/4

00:30 Čovjek vuk (1941.)
02:00 Otok izgubljenih duša (1933)
03:30 Crna mačka (1934)
04:45 Nevidljivi čovjek (1933)

Nedjelja 10/8

02:00 Noć davitelja (1975)
14:15: PM Moja krv teče hladno (1965)
20:00 Povratak Drakule (1958)
21:30 Kuća Drakule (1945.)
22:45 Billy The Kid protiv Dracule (1966)


Ponedjeljak 10/9

12:15 Kabinet dr. Caligarija (1920.)
02:00 Jigoku (Pakao) (1960)
04:00 Tokaido Yotsuya Kaidan (1959)

Utorak 10/10

Otimač tijela


20:00 Ljudi mačaka (1942)
21:30 Otmičar tijela (1945)
11:00 Martin Scorsese predstavlja: Val Lewton - Čovjek u sjeni (2007.)

Srijeda 10/11

00:30 Hodao sam sa zombijem (1943.)
02:00 Sedma žrtva (1943)
03:30 Bedlam (1946)
05:00 Čovjek leoparda (1943.)
06:15 Brod duhova (1943.)
7:30 ujutro Otok mrtvih (1945)

Četvrtak 10/12

05:00 Moć (1968)

Petak 10/13

6:30 Poljubac tarantule (1976)
8:00 Žena zmija (1961)
9:30 AM Selo prokletih (1961)
11:00 Dadilja (1965)
13:00 Nedužni (1961)
14:45 Mjesto vlastitog (1945)
16:30 Loše sjeme (1956)
18:45 Prokletstvo ljudi mačaka (1944)


Nedjelja 10/15

02:15 Blacula (1972)
04:00 Scream Blacula Scream (1973)
20:00 Užas od Drakule (1958)
21:45 Brides of Dracula (1960)
23:30 Crne mačke i metle (1955)

Ponedjeljak 10/16

00:00 Fantomska kočija (1922)
02:00 Đavolski (1955)
04:15 plinsko svjetlo (1944)

Utorak 10/17

20:00 Vražja nevjesta (1968)
21:45 Prokletstvo Frankensteina (1957)
23:15 Mumija (1959)

Srijeda 10/18

01:00 Prokletstvo vukodlaka (1961)
2:45 AM Kuga zombija (1966)
04:30 Gmaz (1966)

Nedjelja 22.10

02:00 Willard (1971)
03:45 I (1972)
20:00 Drakula, princ tame (1965)
22:00 Drakula je uskrsnuo iz groba (1969)

Ponedjeljak 23.10

Oči bez lica

00:00 Čudovište (1925)
02:00 Oči bez lica (1960)
03:45 Kwaidan (1965)

Utorak 24.10

20:00 Nedužni (1961)
22:00 Dnevnik jednog luđaka (1963)

Srijeda 10/25

12:00 Prokletstvo demona (1958)
02:00 Carnival of Souls (1962)
03:30 Izvan groba (1973)
10:00 Vlastiti vrag (1966)

Četvrtak 26.10

05:30 Rasputin, Ludi redovnik (1966)

Petak 10/27

20:00 Psiho (1960)
10:15 Lijepi otrov (1968)

Subota 10/28

6:15 AM Mark of the Vampire (1935)
7:30 Lutka vrag (1936)
9:00 Što se ikad dogodilo s Baby Jane? (1962.)
11:30 Mala trgovina užasa (1960)
13:00 Selo prokletih (1961)
14:30 Djeca prokletih (1964)
16:15 Kuća mračnih sjena (1970)
18:00 Noć mračnih sjena (1971)

Nedjelja 29.10

00:00 'M' (1951)
2:00 AM Brood (1979)
03:45 Odbojnost (1965)
20:00 Okus krvi drakule (1970)
22:00 Drakula A.D. 1972. (1972)

Ponedjeljak 10/30

00:00 Häxan: Vradžbine kroz vijekove (1922)
02:15 Onibaba (1964)
04:15 Ugetsu (1953)

ako netko želi biti u tvom životu

Utorak 31.10

13 duhova

08:30 Bijeli zombi (1932)
10:00 LUDA LJUBAV (1935)
11:30 Demencija 13 (1963)
13:00 13 duhova (1960)
14:30 Neustrašivi ubojice vampira (1966)
16:30 Kuća od voska (1953)
18:00 Poltergeist (1982)
20:00 Stara mračna kuća (1932)
21:30 Progon (1963)
23:30 Kuća na ukletom brdu (1958)

Srijeda 11/1

01:15 Mačka i kanarinac (1939)
02:45 Stara mračna kuća (1963)
04:30 Šišmiš (1959)

Možete pročitati 101 najstrašnije (i najkraće!) Istinite priče u našoj novoj zbirci,101 istinito zastrašujuće priče za čitanje večeras u krevetu, dostupno ovdje .